Aktualitātes

“Prāta laboratorija” Apes novadā - ziedojumi dažādiem mērķiem

21. februārī, 2017.

18.februārī Apē notikušajā spēlē “Prāta laboratorija” tika savākti 438 eiro, lai pilsētas bērnu rotaļu laukumā uzstādītu karuseli. Erudīcijas spēles dalībnieki šoreiz atbalstīja organizatoru ideju dāsnāk nekā citkārt, un lielāko ziedojumu – 50 eiro apmērā –  veica alūksniete Daina Siņeļņikova no komandas “Pelēkās šūniņas”.

Spēles piektās kārtas uzvarētāju trijniekā jau pazīstamas komandas, kurām šoreiz cīņa ritēja punkts punktā un uzvarētājs noskaidrojās vien pēc desmitā raunda, kur spēcīgāka izrādījās apeniešu “Kaimiņu būšana”, tādējādi šosezon pirmo reizi 26 komandu konkurencē nonākot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Otrajā vietā ierindojās alūksniešu komanda “Malēnijas negudrie”, bet trešo vietu izcīnīja “Ceturtais piegājiens” (Alūksne). Pēc piektās kārtas kopvērtējumā pirmajā vietā atgriežas “Malēnijas negudrie”, otrie ierindojas “Ceturtais piegājiens”, bet trešo vietu dala “Jaser” no Alūksnes un komanda “Zvans draugam” no Alsviķiem, tādējādi no pirmā trijnieka atbīdot Apes komandu “Jakabsoni”.

Šoreiz īpašas balvas labākajiem spēlētājiem bija sagādājuši Apes senioru neformālā grupa “Tandēms”, apeniete Iveta Meistere, Alūksnes un Apes novadu domes un Apes Tūrisma un informācijas centrs. Īpašais paldies Apes Tautas nama Radošu ideju centram par akvareļu gleznu lielākajam ziedotājam, kā arī alūksnietim Kristapam Kaulakanam no SIA “Wood Studio”, kurš šoreiz pārsteidza Apes bērnu laukuma attīstītājus – neformālo grupu „Lielie mazajiem”, dāvinot viņiem koka panorāmas rata modelīti, tādējādi iedrošinot turpināt iesākto darbu pie skvēra labiekārtošanas bērnu atpūtai un rotaļām.

Sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu šobrīd karuselim ir savākti  jau 568,31 eiro, no kuriem 130,31 eiro tika savākti Apes pilsētas svētkos 2015.gadā. Lai karuseli uzstādītu jau šopavasar, vēl nepieciešami nedaudz vairāk nekā 50 eiro. Tāpēc aicinām gan bērnu vecākus, gan uzņēmējus ziedot bērnu laukuma attīstīšanai Alūksnes un Apes novada fondam (ziedošanas iespējas un informācija par citām fonda akcijām: www.aanf.lv un www.facebook.com/AluksnesUnApesNovadaFonds.

Dalībnieki spēles piekto kārtu vērtēja kā grūtāku nekā iepriekšējās reizēs, jo komandām neveicās raundā par Vjetnamu un miksētajos jautājumos, taču dalībnieki uzrādīja labas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem. Tāpat komandām bija jāatpazīst latviešu mūzikas video, skatoties tos bez skaņas, jāpārzina Rīgas vēsture un šodiena vizuālajā raundā “Kurš kuru?”, jāsasprindzina prāts jautājumos par videospēlēm un secinājuma raundā par Stradiņa slimnīcu.

Spēles 6.kārta notiks jau pēc divām nedēļām – 4.martā, plkst.18.00, Apes Tautas namā, kad spēlē vāksim ziedojumus šujmašīnas iegādei Mālupes rokdarbnieču klubiņam, kam šujmašīnas iegādei nepieciešami 200 eiro. Pieteikumus spēlei gaidīsim pa e-pastu prata.laboratorija@gmail.com līdz 1.martam, taču, ja tiks sasniegts maksimālais komandu skaits, pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk. Pieteikuma e-pastā jānorāda komandas (līdz pieci cilvēki) nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai pagasts, kā arī viena no dalībniekiem kontaktinformācija (tel. nr., e-pasta adrese).

Papildu informācija: A.Zvejniece 26110443, prata.laboratorija@gmail.com . Vairāk foto: www.facebook.com/pratalaboratorija

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv