Aktualitātes

Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu

13. februārī, 2017.

Jau vairākus gadus projektu konkurss „Savu vidi veidojam paši" ir iespēja Talsu novada iedzīvotājiem un organizācijām iesaistīties savas apkārtējās vides sakārtošanā. Lai saņemtu finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai, projektu pieteikumus konkursā var iesniegt līdz 2017.gada 17.martam.

Projektu konkursā „Savu vidi veidojam paši" var piedalīties Talsu novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgu ieceri. Idejas īstenošanai iespējams saņemt atbalstu 500 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

Visus projektus, kas atbildīs konkursa nosacījumiem, vērtēs žūrijas komisija un Talsu novada fonda Padomes dalībnieki. Konkursa uzvarētājiem pieteiktie projekti būs jāīsteno ne vēlāk kā līdz 2017.gada 30.novembrim.

Pieteikums vienā eksemplārā līdz 17.marta plkst.16.00 jāiesniedz gan personīgi Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a, gan elektroniski, nosūtot uz epasta adresi tnf@tnf.lv. Nolikumu un pieteikuma anketu var lejuplādēt Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Iepriekšējos gados Talsu novada iedzīvotāji izmantojuši projektu konkursa „Savu vidi veidojam paši" iespēju, lai ierīkotu pludmales volejbola laukumus, smilšu kastes un puķu dobes, sakārtotu basketbola grozus vai futbola vārtus, organizētu nodarbības bērniem, ģimenes dienas, sagatavotu kultūrvēsturiskus materiālus un darītu daudz citu labu lietu.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv