Aktualitātes

Labdarības Bumbu rallijs Latvijas novados

06. augustā, 2015.

Šajā vasarā jau vairākos Latvijas novados norit radoša un krāsaina naudas piesaistes aktivitāte – Labdarības Bumbu rallijs. Tuvākie “bumbu skrējieni” gaidāmi Valmierā, Talsos un Preiļos, tajos vēl var paspēt piedalīties.

Bumbu rallijs ir sacensības, kurās krāsainas ar unikāliem numuriem sacenšas par vietējo uzņēmēju sarūpētām balvām. Biļetes var iegādāties ikviens interesents, arī balvu fonds ir ļoti daudzveidīgs un saistošs katra interesēm. Valmierā un Preiļu pusē Bumbu rallijs notiek upēs, Talsos bumbas veļas no pilskalna, bet Alūksnē – bumbu dzīšana norit dīķī pilsētas centrā.

Vairāk informācijas par kopienu fondu rīkotajiem Bumbu rallijiem šeit:

Vairāki Bumbu ralliji jau ir noslēgušies:

Labdarības Bumbu rallija mērķis visās vietās ir piesaistīt līdzekļus vietējās kopienas vajadzībām dažādiem mērķiem. Valmierā un Alūksnē savāktā nauda tiek iedzīvotāju iniciatīvām projektu konkursos, Preiļu apkaimē fonda Jauniešu ideju laboratorija naudu sadalīs jauniešu iniciatīvām, bet Talsos tā nonāk bērnu “Skolas somās”. Bumbu rallijus jau trešo gadu rīko Latvijas kopienu fondi. Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, ideja reiz aizgūta no Moldovas kolēģiem.

Kopienu fondu ikdienas darbu finansiāli atbalsta jau pieminētais Teterevu fonds, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina caur EEZ finanšu instrumentu. Kopienu fondu kustībā pašlaik apvienojušies astoņi fondi, kas Latvijā lielākoties pazīstami kā novadu fondi – Alūksnē, Kandavā, Lielvārdē, Liepājā, Limbažos, Preiļos, Talsos un Valmierā. 12 gadu laikā fondi savām kopienām piesaistījuši 2 miljonus eiro. No šīs summas gandrīz viens miljons konkursu kārtībā nodots apkaimes nevalstisko organizāciju 745 projektiem.


Papildu informācija: Ansis Bērziņš, Kopienu fondu kustība
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv; tālrunis 26136756

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv