Aktualitātes

Rudenī iedzīvotāju forumi notiks Balvos, Cēsīs, Preiļos un Kandavā

09. jūlijā, 2012.

Jūnijā noslēdzās vērtēšana Teterevu fonda izsludinātajā grantu konkursā “No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai”. Šajā rudenī ļaudis uz forumiem pulcēsies četrās vietās – Balvos, Cēsīs, Preiļos un Kandavā

Konkursā pieteikumi tika saņemti no 10 organizācijām , kas vēlas savā pilsētā vai novadā rīkot iedzīvotāju forumu un gatavoties jauna novada fonda dibināšanai. Ņemot vērā vietējās kopienas ieinteresētību un gatavību, konkursa komisija izvēlējās četras iepriekš nosauktās apkaimes. Tās faktiski aptvers veselus 11 novadus, jo galvenokārt strādās veco rajonu robežās. Forumi tur notiks dažādās oktobra un novembra sestdienās, datumus precizējot vēlāk. Vairākos novados plānots rīkot arī apkaimes darbnīcas katrā pagastā, lai iesaistītu pēc iespējas vairāk cilvēku.

Lai forumiem sagatavotos vēl kvalitatīvāk, augusa vidū forumu rīkotājiem būs iespēja piedalīties “Kopienu filantropijas akadēmijas” nodarbībā Valmierā.

Sekmīgs iedzīvotāju forums un vietējo cilvēku interese ir pirmais svarīgais solis, lai domātu par nākamo – sava novada labdarības fonda dibināšanu, kas paplašinātu Kopienu fondu kustības loku līdz šim neaptvertajā Latvijas reģionā Latgalē.

Papildu informācija: Ansis Bērziņš, Kopienu fondu kustība
E-pasts: kopienufondi@teterevfond.org; tālrunis 26136756

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv