Aktualitātes

9 labi darbi Valmierā un katrā apkaimes novadā!

20. janvārī, 2015.

Pašā gada sākumā ar Valmieras novada fonda Ziedotāju kluba atbalstu dota zaļā gaisma 9 nozīmīgām iedzīvotāju iniciatīvām projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Jau pavisam drīz Bērzainē notiks bezmaksas rokdarbu nodarbības, Valmierā – korekcijas klases skolēni apgūs praktiskas iemaņas, bet Vilpulkā taps neliela nojume kultūras pasākumiem brīvā dabā. Vasaras garumā projektus īstenos paši iedzīvotāji, uzņemoties rūpes par Valmieras apkaimi.

16. janvārī svinīgā gaisotnē tika parakstīti līgumi ar projektu īstenotājiem. Klātienē bija ieradušies arī Ziedotāju kluba dalībnieki, lai iepazītos ar šiem vietējiem ļaudīm. Tieši ar viņu atbalstu un aktīvo iedzīvotāju darbošanos nākamā gada garumā Bērzaines jaunieši, māmiņas un seniori bez maksas varēs apgūt dažādas rokdarbu prasmes. Savukārt, projektā “Dzīvības veste”, apkaimes skolēni apgleznos atstarojošās vestes sev un dāvināšanai neredzamajiem gājējiem. Rencēnu jaunieši dibinās biedrību un labiekārtos satikšanās telpas, lai turpmāk rīkotu pasākumus vietējiem iedzīvotājiem, bet Ķoņu kalnā brīvprātīgie cels nojumi, kas pasargās pasākumus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Naukšēnu jaunās vecmāmiņas organizēs mazuļiem jeb “ripulīšiem” attīstošas nodarbības. Trikātieši, godinot Lāčplēša kara ordeņa kavalierus, uzstādīs kapos informatīvus stendus par viņu atdusas vietām. Vilpulkā vietējie ļaudis uzcels nelielu nojumi, lai kultūras pasākumi varētu notikt brīvā dabā, bet Valmieras vakara vidusskolas korekcijas klasei notiks dažādas praktiskas nodarbības jaunu iemaņu attīstīšanai.

Rudens projektu konkursa “Sev, tev, novadam” pirmajā kārtā fonds saņēma 21 ideju skici. Pēc apmācībām par pilnīgiem projektiem tapa 17 no tiem, savukārt ziedotāju un konkursa komisijas balsojums atbalstu sniedza deviņiem projektiem Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Naukšēnu un Rūjienas novadā. Projektu konkursā bija pieejami 5700 eiro, no kuriem nu izlietoti 4200 eiro. Atlikušais finansējums tiks novirzīts nākamajam projektu konkursam.

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Ziedotāju klubā pulcējas fonda uzticamākie atbalstītāji, kuri ziedo naudu tieši vietējām iedzīvotāju iniciatīvām. Fonda primārā darbības teritorija ir Valmiera un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novads. Fonda darbību finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina caur Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumentu.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv