Aktualitātes

Valmieras novada fonds piedāvā īpašas Ziemassvētku kartītes

20. novembrī, 2014.

Arī šogad Valmieras novada fonds aicina izveidot unikālas Ziemassvētku apsveikuma kartītes radiem, draugiem un sadarbības partneriem. Zīmējumus sarūpējuši jaunie mākslinieki no Rūjienas, Naukšēniem un Beverīnas, tos iespējams rezervēt līdz 25. novembrim. Ienākumi no apsveikuma kartītēm nonāks labdarībai Valmieras apkaimei.

Kartītes ar unikālu zīmējumu iespējams pasūtīt, sākot no 150 eksemplāriem. Tās iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām: pievienot uzņēmuma logo, Jūsu izvēlētu sveicienu, kā arī uzreiz pievienot kartiņas tekstu. Ja vēlaties mazāk nekā 150 kartiņu eksemplārus, tad jau decembrī varēsiet izvēlēties kādu no iepriekš nodrukātām kartītēm Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā iela 10).

Pieejamos attēlus var apskatīt elektroniskā katalogā fonda mājas lapā www.vnf.lv.

Atklātnīšu zīmējumu autori ir bērni un jaunieši no Rūjienas Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas PII “Pasaciņa” un Naukšēnu novada vidusskolas. Kartīšu cena ir 0,50 € vai 0,65 €, atkarībā no kartītes izmēra (10x15 vai 10x20 cm). Turklāt visi ienākumi ir ziedojums, kas nākotnē atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvas un projektus.

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados. VNF darbību finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšeina caur EEZ finanšu instrumentu.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv