Aktualitātes

Jauns mācību gads sākas arī “Labdarības skolā”

10. novembrī, 2014.

Šajā mācību gadā jau ceturto reizi Latvijas skolās darbosies projekts “Labdarības skola”. Tā ir kustība ar misiju iesaistīt jauniešus labdarībā. Sadarbībā ar Latvijas novadu fondiem skolēniem ir iespēja plānot un realizēt savus labdarības projektus skolas projektu nedēļas laikā. Arī Liepājā un apkārtējos novados labdarības aktivitātes ir notikušas regulāri un šis gads nav izņēmums. Tieši Mārtiņdienā “Labdarības skolas” aktivitātes aizsākas šajā mācību gadā.

Liepājas Centra sākumskolas skolēnu labdarības tirgus 10. novembrī būs “Labdarības skolas” pirmās aktivitātes Liepājā šajā mācību gadā. 4.‑6. klašu skolēni pārdos pašdarinātas lietas un gardumus labdarības tirdziņā savas skolas skolēniem un skolotājiem. Tirgošanās notiks gan skolas ēkā Uliha ielā, gan Toma ielā, gan Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā. Tirdziņā saziedotie līdzekļi pēc skolēnu kopīga lēmuma tiks ziedoti Liepājas Kinoloģiskās biedrības “Dzīvnieku aizsardzības grupa”  patversmei Ezermalas ielā 11 un biedrībai “Liberta”, kuras biedri arī nodarbojas ar palīdzības sniegšanu pamestiem dzīvniekiem.

Līdz ar to ir aizsākušās aktivitātes, kas turpināsies visa mācību gada laikā dažādās Liepājas skolās – Liepājas Raiņa 6. vidusskolā skolēni un skolotāji kopā ar Liepājas Novada fonda dibinātāju un 6. vidusskolas skolas absolventu Verneru Bokumu gatavos dāvanu savai pilsētai dzimšanas dienā, bet Liepājas 3. pamatskolā skolēni sadarbībā ar Liepājas Novada fonda dibinātāju Gaidu Korņilko darīs labos darbus Karostā.

Decembrī un janvārī “Labdarības skolas” aktivitātes aizsāksies arī citās Latvijas pilsētās un novados sadarbībā ar citiem Latvijas kopienu fondiem. Vairāk par kustību “Labdarības skola” var uzzināt un notikumiem sekot interneta vietnē www.draugiem.lv/lskola.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv