Aktualitātes

Piesakies balvai “GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”

21. oktobrī, 2014.

Latvijas brīvprātīgo godināšana “Gada brīvprātīgais 2014” meklē šī gada darbīgākos, labsirdīgākos, smaidīgākos vai vienkārši vislabākos brīvprātīgos visā Latvijā! Lai tos atrastu un suminātu par paveiktajiem darbiem Starptautiskajā brīvprātīgo dienā 5. decembrī, aicinām aizpildīt pieteikumus par tiem, kas aktīvi darbojas nevalstiskajās organizācijās vai pašvaldībās, un noteikti ir pelnījuši saņemt godinājumu kā šī gada labākais Latvijas brīvprātīgais!

Tāpēc aicinām ikvienu - Latvijas iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvjus izvirzīt kandidātus Brīvprātīgo godināšanai “GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”. Brīvprātīgo godināšanai var izvirzīt ikvienu personu neatkarīgi no vecuma, dzimuma un citiem sociāliem, fiziskiem un ģeogrāfiskiem nosacījumiem.

Godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt dažāda vecuma cilvēku un organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Brīvprātīgajam darbam jābūt veiktam 2014. gada laikā. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2014. gada 10. novembrim (ieskaitot).

Lai pieteiktu kandidātu, jāaizpilda tiešsaistes anketa ŠEIT. Tepat arī pieejams pilns konkursa nolikums.

Brīvprātīgo godināšana notiks 2014. gada 5. decembrī visas dienas garumā! Tas notiks vairākās nominācijās. Pieteikumus vērtēs organizatoru izveidota komisija, pēc vairākiem kritērijiem:

  1. Veiktā brīvprātīgā darba nozīme sabiedrības vai kāda cilvēka dzīvē;
  2. Brīvprātīgā darba veicēja esošo un iegūto prasmju izmantojums;
  3. Veiktā brīvprātīgā darba apjoms (regularitāte, stundu skaits u. c.);
  4. Veiktā brīvprātīgā darba ietekme uz brīvprātīgo darba prestižu (citu motivēšana, aktīva brīvprātīgo darba popularizēšana, veiktā darba atpazīstamība sabiedrībā, publicitāte – raksti, ziņas, plakāti, raidījumi, sociālie mediji);
  5. Īpaši nopelni brīvprātīgā darba veicināšanā un atbalstīšanā.

Brīvprātīgo godināšanu rīko nodibinājums “Rīga 2014”, Valmieras novada fonds, Talsu novada fonds, Jelgavas pilsētas domes Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, biedrība “Sadarbības platforma”, Nodarbinātības valsts aģentūra, biedrība “brīvprātīgais.lv”. Godināšanas norisi līdzfinansē Eiropas Komisija programmas “Eiropa pilsoņiem” ietvaros.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv