Aktualitātes

Iedzīvotāju forumus vēlas rīkot 10 novados

29. maijā, 2012.

Teterevu fonda izsludinātajā grantu konkursā “No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai” saņemti 10 pieteikumi no organizācijām, kas vēlas savā pilsētā vai novadā rīkot iedzīvotāju forumu un gatavoties jauna kopienas fonda dibināšanai.

Iedzīvotāju forumus iecerēts rīkot Cēsīs, Balvos, Rēzeknes novadā, Riebiņos, Preiļos, Ķegumā, Salaspilī, Dobelē, Saldus novada Ezerē un Kandavā. Faktiski šie pieteikumi aptver 16 Latvijas novadus, jo vairākas iniciatīvu grupas vēlas strādāt visa bijušā rajona robežās. Šāds pieteikumu skaits priecē un ļauj cerēt, ka nākotnē Kopienu fondu kustībai pievienosies jauni dalībnieki līdz šim neaptvertos Latvijas reģionos ‑ Latgalē vai Zemgalē.

Atbilstoši konkursa nolikumam, Teterevu fonds plāno forumu rīkošanai šogad piešķirt 4000 latu, kas ļauj atbalstīt 4‑5 pieteikumus. Teterevu fonds gan patur tiesības neizlietot visu plānoto finansējumu, ja pieteikumi nebūs gana pārliecinoši un kvalitatīvi. Ir sākusies projektu izvērtēšana, un rezultāti tiks paziņoti ne vēlāk kā līdz 25. jūlijam. Uzreiz pēc tam atbalstīto projektu autori ķersies pie iedzīvotāju forumu sagatavošanas, lai jau šoruden tie īstenotos dzīvē.

Papildu informācija: Ansis Bērziņš, Kopienu fondu kustība
E-pasts: kopienufondi@teterevfond.org; tālrunis 26136756

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv