Aktualitātes

Liepājā izsludināts projektu konkurss skolēniem “Zinis”

03. oktobrī, 2014.

Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitātes Liepājas filiāli, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi, Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļu un SIA „Eko Kurzeme” izsludina projektu konkursu skolēniem un studentiem „Zinis”. Konkursa mērķis ir rosināt jauniešu interesi par Liepājas reģionam aktuālu un pielietojamu projektu un pētniecisko darbu izstrādi vides ilgtspējības, resursu un enerģijas taupīšanas, sabiedrības veselības un veselības aprūpes, kā arī vēstures jomās.

Konkursā aicināti  piedalīties Liepājas reģiona (pilsētas un apkārtējo novadu) vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi un studenti ar saviem projektu un pētnieciskajiem  darbiem, kuri izstrādāti 2013./14. mācību gadā vai kuru izstrāde ir uzsākta 2014./15. mācību gadā. Projektu konkursa ietvaros iespējams gūt atbalstu 50–70 eiro apmērā projektu vai pētniecisko darbu galarezultātu realizācijai vai izplatīšanai, ja izstrādātā darba tēma ir saistīta ar kādu no šīm jomām:

  • vides ilgtspējība, enerģijas un resursu taupīšana;
  • konkrētas vietas vai cilvēku vēstures izpēte;
  • veselības aprūpe un veselības veicināšana, sabiedrības veselība;
  • cilvēks veselības aprūpes centrā.

Svarīgi, lai projekta vai pētnieciskā darba rezultāti būtu izmantojami un noderīgi konkrētiem cilvēkiem, organizācijām vai uzņēmumiem. Lai piedalītos projektu konkursā līdz 25. oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa un tā jāiesniedz Liepājas Novada fondā, iesūtot pa pastu vai nogādājot personīgi Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļā.

Nolikums un saistītie dokumenti pieejami Liepājas Novada fonda mājas lapā www.lnf.lv sadaļā „Atbalsts jauniešu iniciatīvām”, kā arī Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv.

6. oktobrī plkst. 16.00 Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes mazajā zālē notiks informatīvs seminārs par konkursa norisi. Pasākumā piedalīsies Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļas darbinieki un Rīgas Stradiņa universitātes darbinieki, pastāstot  par aktuālākajām problēmām vides ilgtspējības un sabiedrības veselības jomās.

Vairāk informācijas par projektu konkursu var saņemt, zvanot pa telefonu 26808351 Liepājas Novada fonda vadītājai Aigai Jaunskalžei.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv