Aktualitātes

Talsu novada fonds izsludinājis Labdarības projektu konkursu

05. septembrī, 2014.

“Dari labu un no sirds!” – šāds nosaukums dots pirmajai Talsu novada fonda Labdarības projektu programmai, kas tiek īstenota sadarbībā ar AS “SEB banka”. Ikvienam novada iedzīvotājam vai nevalstiskajai organizācijai līdz 1. oktobrim ir iespēja pretendēt uz finansiālu atbalstu savai labdarības idejai.

Talsu novada fonds jau 11 gadus organizē labdarības akcijas, pasākumus ģimenēm un vientuļajiem sirmgalvjiem, un pieredze rāda, ka nepieciešams daudz laika, pacietības un resursu, lai šādus pasākumus noorganizētu. Šobrīd fonds vēlas spert soli tālāk un ne tikai paši organizēt labdarības pasākumus, bet arī iedrošināt un mudināt iedzīvotājus būt iniciatoriem un palīdzēt līdzcilvēkiem kādu problēmu aktualizēšanā un risināšanā.

Līdz 2014. gada 1. oktobrim projektu konkursā “Dari labu un no sirds!” saņemtās neformālo iedzīvotāju grupu un nevalstisko organizāciju labdarības idejas izvērtēs Žūrijas komisija, klātienē tiekoties ar projektu pieteicējiem un iepazīstoties ar labdarības ideju. Paralēli Žūrijas komisijas darbam visas idejas vērtēs Talsu novada fonda padomes dalībnieki. Gala rezultātā tiks noteiktas idejas, kuras saņems finansiālu atbalstu līdz 200 eiro vienam projektam, un tās varēs īstenot no 2014. gada 4. novembra līdz 2015. gada 1. jūnijam. Kopējais finansējuma apjoms ir EUR 1400.

Projekta pieteikumus vienā eksemplārā jāiesniedz Talsu novada fondā Talsos, Kr. Valdemāra ielā 17a (kinoteātra “Auseklis” 2. stāvs), un elektroniski jānosūta uz e-pastu tnf@tnf.lv. Projektu konkursa “Dari labu un no sirds” nolikumu un pieteikuma anketu var atrast www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv