Aktualitātes

Igates Ziedu svētkos plaukst labdarība

21. augustā, 2014.

14. augustā Limbažu novada Igates pilī notika Ziedu svētki, kur apmeklētājiem bija iespēja ne vien aplūkot krāšņas un neparastas ziedu kompozīcijas, bet arī piedalīties Limbažu fonda labdarības akcijā “Paši veidojam sevi un vidi sev apkārt”, lai atbalstītu jauniešu sporta laukumu izveidi Limbažu, Alojas, Krimuldas un Salacgrīvas novadā.

Cilvēku atsaucība labdarības mērķim bija patiešām plaša. Ar lielu azartu Ziedu svētku apmeklētāji izmēģināja laimi labdarības loterijā, kurai savus darinājumus bija nodevuši vietējie rokdarbnieki, mājražotāji un čaklo roku īpašnieki. Loterijā visas lozes bija pilnas, un dalībnieki priecājās par laimētajām medus burciņām, siltām segām un plecu lakatiem, krāsainiem zeķu pāriem un cimdiem, rotaslietām, mākslas skolu bērnu un pedagogu zīmējumiem, gleznām un citām skaistām, noderīgām un no sirds gatavotām lietām.

Tikpat azartiski svētku apmeklētāji iesaistījās labdarības izsolē, kurā “cīnījās” par iespēju savā īpašumā iegūt Limbažu, Alojas, Staiceles, Krimuldas, Lēdurgas un Salacgrīvas mākslas skolu audzēkņu, pedagogu, vietēju mākslinieku radītās gleznas, keramikas traukus un citus mākslas darbus. Izsoles dalībnieku azartu atraisīja un uzkurināja atraktīvie vadītāji Baiba Sipeniece un Jānis Romanovskis. Viņu vadībā mākslas darbi ātri vien nonāca pie saviem jaunajiem īpašniekiem. Nespējot turēties pretī “Limbažu tīnes” plecu lakatam un lina galdautam, tos abus iegādājās arī pati izsoles vadītāja Baiba Sipeniece. Atvērt sirdis un atsaukties labdarības akcijas mērķim klātesošos mudināja arī kamaniņu braucēja olimpiete Elīza Tīruma.

Limbažu fonda vadītāja Spīdola Lielmane pauž milzīgu gandarījumu par cilvēku atsaucību, jo Ziedu svētku laikā labdarības akcijas mērķim loterijā un izsolē iegūti 947,38 eiro, savukārt kopš akcijas sākuma saziedoti 1155,15 eiro. Fonda vadītāja norāda, ka labdarības akcija vēl turpinās un tai var ziedot ar bankas pārskaitījumu nodibinājumam “Limbažu fonds” (reģ.Nr. 40008148275, konta Nr. LV94UNLA0050019626721) ar norādi “Jauniešu projektu konkursam”. Visi izsolē un loterijā iegūtie līdzekļi tiks atvēlēti, lai jauniešiem būtu iespēja izveidot pašu vēlmēm un vajadzībām atbilstošus sporta laukumus.

Limbažu fonda darbību finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds un Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (EEZ finanšu instruments), kas finansēja arī pasākuma norisi.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv