Aktualitātes

Februāris – Labdarības skolas mēnesis

18. februārī, 2014.

Jau trešo gadu Latvijā notiek akcija “Labdarības skola”, kuras laikā Kopienu fondu kustības novados brīvprātīgā darba aktivitātēs iesaistās vairāku skolu audzēkņi. Februārī šī akcija norisinās Alūksnes novadā, Valmierā un Talsos, bet jau kopš mācību gada sākuma labdarību iepazīst Liepājā.

Valmierā Labdarības nedēļa tikko ir aizritējusi – padarīti daudzi labi darbi un sarīkoti neaizmirstami pasākumi. Vienā no tiem Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte, tautā pazīstama kā Zenta no “Ugunsgrēka”, novēlot veiksmīgu un darbīgu nedēļu, uzsvēra: “Tas, ka tu dod, ar laiku dzīvē nāk atpakaļ un atnes vēl pozitīvāku rezultātu.” Par izdevušos nedēļu varēja pārliecināties arī jauniešu aizrautīgajās prezentācijās noslēguma pasākumā, kuras apskatāmas lapā www.draugiem.lv/lskola.

Alūksnē šī akcija bija mēneša sākumā, kad Malienas pamatskolas audzēkņi vienas nedēļas garumā tikās ar senioriem no Alūksnes apkārtnes, sagatavojot priekšnesumus un darbojoties kopā dažādās aktivitātēs. Pavasarī plānota otra šāda nedēļa, kad jaunieši apmeklēs vēl vairāk cilvēku, kas pavada savas vecumdienas pansionātos un veco ļaužu namos.

Pēdējie organizatoriskie darbi 19. februāra Labdarības nedēļas atklāšanai vēl notiek Talsos, kur 2. vidusskolā turpināsies februāra, aktīvākā Labdarības skolas mēneša, brīvprātīgo darbu kustība.

Turklāt ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropa pilsoņiem” atbalstu Valmieras novada fonds ir atklājis arī Latvijā pirmo interneta aplikāciju brīvprātīgajiem DEEDin. Aplikācijas lietotāji var izveidot un atrast piemērotu brīvprātīgā darbavietu kādā no organizācijām, krāt punktus par padarītajiem darbiem, saņemt virtuālus un reālus apbalvojumus, kā arī dalīties ar pieredzes stāstiem un uzzināt vairāk par brīvprātīgo darbu Latvijā un Eiropā. Iepazīties un lietot aplikāciju varat mājaslapā www.deedin.com.

Labdarības skolas kustību 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”, un šo gadu laikā tajā iesaistījušās skolas Valmierā, Alūksnē, Apē, Talsos, Liepājā, Grobiņā, Tirzā, Pededzē, Malienā un Rīgā. To koordinē Kopienu fondu kustība.

Papildu informācija:
Mārcis Bogdanovs, DEEDin projekta koordinators
Tālrunis: 27767876; e-pasts: marcis.bogdanovs@vnf.lv
http://www.vnf.lv

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv