Aktualitātes

Starptautiska konference par godu kopienu fondu desmitgadei Latvijā

21. septembrī, 2013.

10. oktobrī Valmierā notiks starptautiska konference “Kopienu fondu kustība Baltijā – 10 gadi”. Tajā Latvijas fondi atskatīsies uz vietējās labdarības aizsākumiem Baltijas valstīs, kopā ar ārvalstu viesiem izvērtēs sasniegumus un diskutēs par nākotnes izaicinājumiem turpmākai izaugsmei. Vienlaikus tie būs svētki – desmitā jubileja Talsu novada fondam un Lielvārdes attīstības fondam, pirmajiem kopienu fondiem Latvijā.

Konferencē pulcēsies visi esošie un topošie Latvijas kopienu fondi Alūksnē, Lielvārdē, Liepājā, Limbažos, Talsos, Valmierā, Kandavā un Preiļos. Viņu sasniegumus uzklausīs un vērtēs arī fondu ziedotāji, atbalstītāji, aptverto pašvaldību vadītāji, kopskaitā ap 100 cilvēku. Dalību jau apstiprinājuši vairāk nekā 20 ārzemju viesu no deviņām valstīm, tostarp “Globālā fonda kopienu fondu atbalstam” direktore Dženija Hodžsone no Dienvidāfrikas, kura sniegs ieskatu šīs jomas attīstības tendencēs citviet pasaulē.

Vietējām kopienām piesaistīts viens miljons latu, atbalstītas 600 iedzīvotāju iniciatīvas un veikts nepārtraukts izglītojošs darbs par labdarības nozīmi – tie ir galvenie skaitļi, kas raksturo kopienu fondu sasniegumus 10 gados. Konferencē diskutēsim par to reālo ietekmi.

Pilna konferences programma lejuplādējama šeit:

latviešu valodā
angļu valodā

 

Reģistrēšanās dalībai konferencē līdz 4. oktobrim: http://ej.uz/kfk10gadi

 

Konferences norisi un fondu darbību finansiāli nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds “Kopienu fondu attīstības programmas Latvijā un Baltijā 2012.‑2017. gadam” ietvaros. Valmieras, Talsu un Limbažu fondu darbību pašlaik finansiāli atbalsta arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

 

Papildu informācija: Ansis Bērziņš, Kopienu fondu kustība
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv; tālrunis 26136756

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv