Aktualitātes

Akadēmijā fondi apgūst līdzekļu piesaisti

19. augustā, 2013.

No 29.-30. jūlijam Alūksnē notika kopienu filantropijas “Vasaras akadēmija 2013” nodarbību cikls par tēmu līdzekļu piesaiste vietējai kopienai, kurā pieredzes apmaiņā dalījās un kopdarbu ieskicēja Latvijas aktīvāko novadu fondu vadītāji un viņu domubiedri.

Akadēmijas pirmo daļu vadīja Irēna Matuze – Karabeško, kura ļāva uz naudas jautājumiem paraudzīties no citas puses, diskutējot par tematu “Kā domāt un tikt pie naudas”. Tālāk par sadarbības iespējām ar Borisa un Ināras Teterevu fondu stāstīja Mareks Indriksons, akcentējot izmaiņas piedāvātajās programmās. Pēc notiekošajām mācībām esošie fondu vadītāji veica pārrunas ar jaunizveidotajiem fondiem Preiļos un Kandavā, palīdzot sagatavot fondu darbības stratēģiju.

Otrajā dienā dalībnieki iepazinās ar Alūksnes un Apes novada fonda darbu un tā atbalstītājiem, kā arī dalījās labajos piemēros par ziedojumu piesaisti vietējās sabiedrības vajadzībām. Katram fondam bija savs veiksmes stāsts, ko var pielāgot un tikpat sekmīgi pielietot arī citos kopienu fondos. Alūksnes novada domes izpilddirektore Janīna Čugunova norādīja, ka atbalstot iedzīvotāju idejas, ka varbūt nav tik svarīga tā nauda, ko piesaista, bet tas, ka tā iedrošina un pārliecina, ka jādara šajā brīdī, kas ir šajā brīdī svarīgs novadam.

Kopienu filantropijas akadēmijas norisi pilnībā finansēja Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv