Aktualitātes

Trīs kopienu fondi saņem papildu finansējumu darbības atbalstam

15. augustā, 2013.

Limbažu fonds, Talsu novada fonds un Valmieras novada fonds kopš jūlija uz divarpus gadiem saņem papildu finansējumu darbības atbalstam no EEZ finanšu instrumenta. Tas ir būtisks atvieglojums un iespēja ikdienas darba uzlabošanai un jaunu darbības virzienu attīstībai.

Sabiedrības integrācijas fonda apsaimniekotajā NVO fonda "Darbības atbalsta programmā" konkurss tika izsludināts pērnā gada rudenī. Šie trīs fondi pieteicās un sīvā konkurencē tika pie atbalsta laika periodam no 2013. gada jūlija līdz 2015. gada decembrim, kas ir ieguvums ne tikai katram fondam atsevišķi, bet visai Kopienu fondu kustībai Latvijā.

Limbažnieki iecerējušo šai laikā stiprināt paša fonda cilvēku kapacitāti un īstenot vairākas aktivitātes, kas tieši vērstas uz ģimenēm Limbažu novadā. Talsinieki turpinās attīstīt iedzīvotāju līdzdalību savas apkaimes dzīves kvalitātes uzlabošanā un sekmēt labdarības tradīciju nostiprināšanos. Tas nozīmē piesaistīt līdzekļus projektu konkursiem un citiem mērķiem, sniegt atbalstu NVO iniciatīvām, bet 2014. gadā Talsu novada fonds rīkos jau 4. Iedzīvotāju forumu. Savukārt Valmieras novada fonda darbības programmā galvenais akcents ir jauniešu iesaiste labdarībā, kā arī kopumā fonda darba sistematizēšana, lai padarītu vietējo ziedošanu arvien mērķtiecīgāku un sadarbību ar ziedotājiem un vietējo sabiedrību - arvien efektīvāku.

Darbības atbalsta programmu finansē Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija un to kopīgi veidotais Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instruments. Jāpiezīmē, ka Talsu, Valmieras un citiem kopienu fondiem joprojām būtisku atbalstu sniedz arī Borisa un Ināras Teterevu fonds un vietējie ziedotāji.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv