Aktualitātes

Izsludināts grantu konkurss „No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai”

27. martā, 2012.

Ar 2012. gadu darbību sāk Kopienu filantropijas attīstības programma Latvijā un Baltijā.

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina grantu konkursu "No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai", kurā sniegs atbalstu iedzīvotāju forumu norisei darbīgās kopienās un turpmākajos gados jaunu kopienu fondu izveidei un darbībai. Konkurss izsludināts fonda īstenotās Kopienu filantropijas attīstības programmas 2012 – 2017 ietvaros. Šim konkursam rezervēts finansējums LVL 58`000, apmērā.

Konkursa mērķis ir nostiprināt un paplašināt kopienu filantropiju Latvijā, atbalstot iedzīvotāju forumu rīkošanu un radot pamatu jaunu kopienu fondu veidošanai Latvijas pilsētās un novados. Iecerēts 2012. gadā atbalstīt 3 - 4 iedzīvotāju forumu norisi.

Iedzīvotāju forums, kurā pulcējas vietējās kopienas iedzīvotāji, ir sabiedrības līdzdalības un sadarbības veicināšanas modelis starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem - pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem. Forumā nosaka vietējās kopienas attīstībai svarīgākās prioritātes un to risinājumu iespējas. Iedzīvotāju līdzdalībai ir cieša saikne ar kopienu filantropijas būtību, jo mērķtiecīga labdarība veiksmīgi attīstās tikai tādā sabiedrībā, kas ir aktīva, saliedēta un atbildīga. Metodiskais materiāls par iedzīvotāju forumu sagatavošanu un norisi pieejams šeit.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 25. maijs.

2012. gada 17. aprīlī Rīgā notiks informatīvais seminārs reizē ar Kopienu filantropijas attīstības programmas 2012 - 2017 atklāšanas pasākumu. Interesentiem jāpiesakās, sūtot ziņu uz e-pastu: kopienufondi@teterevfond.org (sūtiet vārdu, uzvārdu, organizācijas nosaukumu, tālruni un e-pastu).

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv