Aktualitātes

Kopienu fondu kustībai pievienojas Limbažu fonds

14. maijā, 2013.

8. maijā Kopienu fondu kustības padome lēma savā pulkā kā asociēto dalībnieku uzņemt Limbažu fondu. Tā darbība aptver Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novadu, kur dzīvo vairāk nekā 35 tūkstoši iedzīvotāju.

Jau kopš 2009. gada Limbažu fonds ar vietējo ziedotāju un brīvprātīgo atbalstu sniedz gan sociālo palīdzību ģimenēm, gan īsteno vietējai sabiedrībai aktuālus projektus, tā veicinot arī kopienu filantropijas attīstību. Nākotnes plānos ir piesaistīt ziedojumus arī citu organizāciju iniciatīvām, rīkojot projektu konkursus.

Līdz ar Limbažu fonda pievienošanos, Kopienu fondu kustības biedri un asociētie dalībnieki aptver 24 novadus un pilsētas, kur kopumā dzīvo 280 tūkstoši jeb 14% Latvijas iedzīvotāju. Kopienu fondi strādā Alūksnē/Apē, Lielvārdē, Talsos un Valmierā, bet radniecīgas labdarības organizācijas arī Liepājā, Limbažos un Gulbenes novada Tirzā. Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, vairākos Latvijas reģionos veidojas jauni kopienu fondi - 22. martā dibināts Kandavas novada iespēju fonds, bet Līvānos 16. maijā tiks dibināts kopienas fonds bijušā Preiļu rajona novadiem. Plašāka informācija pieejama interneta vietnē www.kopienufondi.lv.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv