Aktualitātes

Labo darbu aizvien vairāk

26. februārī, 2013.

Līdz ar februāri aizsākās kustības “Labdarības skolas” 2013. gada aktivitātes, kad 13 skolās visā Latvijā tiek īstenota labdarības nedēļa. Šādas nedēļas, kad skolēni realizē pašu izplānotus labdarības un brīvprātīgā darba pasākumus, jau notikušas Grobiņas, Malienas, Virbu pamatskolā un Valmieras 5. vidusskolā un kustībā jau iesaistīti vairāk nekā 1100 skolēnu un 100 skolotāju. Bet ar to Labdarības skola vēl nav beigusies!

Labdarības nedēļa ir iespēja skolēniem, blakus tik nepieciešamajiem mācību priekšmetiem kā matemātika, vēsture, dabas zinības vai valodas, iegūt zināšanas par sociālajiem procesiem, kas norit visapkārt. Labdarības nedēļā skolēni izvēlas gan veidot saikni ar vecāko paaudzi, apciemojot pansionātus vai aicinot sirmgalvjus viesoties skolā, gan, vācot makulatūru un šķirojot atkritumus, mācās rūpēties par dabu, gan padomā par dzīvniekiem, ko citi reiz pieradinājuši, bet vēlāk pametuši. Līdz šim skolēnu paveiktie labie darbi jau apskatāmi, novērtējami un lejuplādējami tālākai izmantošanai.

Alūksnes novada Malienas pamatskolā:


Talsu novada Virbu pamatskolā:


Grobiņas pamatskolā:


Valmieras 5. vidusskolā:


Gulbenes novada Tirzas pamatskolā:


Šonedēļ par “Labdarības skolu” kļūst Tirzas pamatskola. Labdarības pasākumi vēl gaidāmi Alūksnes novada vidusskolā, Liepājas centra sākumskolā, Mārkalnes un Pededzes pamatskolās, kā arī Lielvārdes novada skolās. Notikumiem var sekot interneta lapā www.draugiem.lv/lskola.

Labdarības skolu īsteno Kopienu fondu kustība ar uzņēmuma “Statoil” finansiālu atbalstu. Ideju 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”, un tās mērķis ir ar izglītošanu un praktisku līdzdalību veidot nākamo sociāli atbildīgo paaudzi, kura jūtas piederīga sabiedrībai, ir atbildīga un piedalās tās norisēs.

Esi informēts!

Piesakies kopienu fonda jaunumu
saņemšanai savā e-pastā

05. septembrī, 2016.

Pastāsti par savu skolotāju!

26. februārī, 2013.

Labo darbu aizvien vairāk

© 2014
Borisa un Ināras Teterevu fonds

Tālrunis: +371 261 367 56
E-pasts: kopienufondi@teterevufonds.lv